به روایت لینك ...
نوشته شده در تاریخ شنبه 28 خرداد 1390 ساعت 03:25 بعد از ظهر توسط حیدر

گفتند حالا که «مرگ بر شاه» همه‌گیر شده ، شعار جدید بدهیم: «شاه حرامزاده است ، خمینی آزاده است»
آشفته شد! گفت: «رضاخان شرعاً ازدواج کرده بود. این شعار حرام است! از پلکان حرام که نمی‌شود به بام سعادت رسید.»

پی‌نوشت 1:
سلام. این خاطره از این شهید بزرگوار رو نوشتم ، چون جدیداً دارم می‌بینم كه یكسری افراد به ظاهر مذهبی و حزب‌اللهی و بسیجی (خصوصاً توی فیس‌بوك) ، به راحتی به افرادی كه با ولی فقیه یا اعتقاداتشون مخالف هستن ، تهمت «حرامزادگی» می‌زنن. یادمون باشه كه از پلکان حرام که نمی‌شود به بام سعادت رسید.

پی‌نوشت 2:
نون و قلم نبی‌ست و مایسطرون حسین/
طاق فلک علی‌ست به عالم ستون حسین/
بـا یک قیـامت است هـم الغالبـون حسین/
در ایـن قیـام ، نقـطه پـرگار زینب اسـت.../


اللهم الرزقنی توفیق جهاد فی سبیلك ...
خدایا كمك كن تا انتقام سیلی حضرت زهرا (س) را بگیرم
[فقط همین]


طبقه بندی: انقلاب اسلامی،  تحلیل،  ویژه،  جوابیه، 
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 25 خرداد 1390 ساعت 04:39 بعد از ظهر توسط حیدر

نازد به خودش خدا كه حیدر (ع) دارد/ دریای فضائلی مطهر دارد
همتای علی (ع) نخواهد آمد والله/ صـدبار اگر كعبه ترك بردارد

پی‌نوشت 1:
سلام. تولد امیرالمؤمنین علی (ع) رو به همه شیعیان جهان و روز پدر رو به همه پدران جهان (خصوصآ امام زمان (عج) و رهبر عزیزم) تبریك عرض می‌كنم. كی بشه خودمون پدر یا همسر بشیم یكی بهمون كادو بده! پسر بودن كه حتی ارزش یه تبریك خشك و خالی گفتن رو هم نداره!!!

پی‌نوشت 2:
نمی‌دونید چقدر سخته همه فكر كنن یه فرشته‌ای ، ولی خودت بدونی عوضی‌تر از تو توی دنیا نیست! نمی‌دونید چقدر سخته یه عمر تلاش كنی تا یه اتفاقی نیفته ، اونوقت سر یه لجبازی ساده همه چیز خراب بشه! نمی‌دونید چقدر سخته بین همه به راستگویی شهره باشی ، اونوقت سر عقب افتادن یه اتفاق ، همه بهت بگن چوپان دروغگو و بی‌عرضه! نمی‌دونید چقدر سخته روزها و روزها ، تنها همدمت فقط بشه یك قطعه آهنگ! نمی‌دونید چقدر سخته تحمل این مسائل ...

اللهم الرزقنی توفیق جهاد فی سبیلك ...
خدایا كمك كن تا انتقام سیلی حضرت زهرا (س) را بگیرم
[فقط همین]


طبقه بندی: تصویر،  دل نوشته،  ویژه، 
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 23 خرداد 1390 ساعت 06:12 بعد از ظهر توسط حیدر

شیخ طبرسی در كتاب الاحتجاج خود از امام جواد (ع) مناظرات متعددی نقل كرده كه به عنوان نمونه به یكی از آن‏ها كه مختصر و مربوط به مسائل اعتقادی است ، اشاره می‏‌شود. با تذكر این نكته كه امام (ع) با حفظ تقیه، این مناظره را انجام داده است. این مناظره میان امام جواد‌ (ع) و «یحی‌بن اكثم» از علمای درباری بنی‌عباس صورت گرفته است. از همین رو شایسته است پیش از نقل این مناظره، نگاهی گذرا به زندگی این عالم درباری داشته باشیم.

یحیی‌بن اكثم كیست؟
یحیی یكی از دانشمندان نامی زمان مأمون خلیفه عباسی بود كه شهرت علمی او در رشته‏‌های گوناگون علوم آن زمان زبانزد خاص و عام بود. او در علم فقه تبحر فوق‌العاده‏‌ای داشت و با آنكه مأمون خود از نظر علمی وزنه بزرگی بود ، ولی چنان شیفته‏ مقام علمی یحیی بود كه اداره امور مملكت را به عهده او گذاشت و با حفظ سمت، مقام‏ قضاء را نیز به وی واگذار نمود. یحیی علاوه بر اینها ، دیوان محاسبات و رسیدگی به فقراء را نیز عهده‏‌دار بود.
خلاصه آنكه تمام كارهای كشور زیر نظر او بود و چنان در دربار مأمون تقرب‏ یافته بود كه گویی نزدیك‌تر از او به مأمون كسی نبود. اما متأسفانه با آن مقام بزرگ علمی، از شخصیت معنوی برخوردار نبود. او علم را برای رسیدن به مقام و شهرت و به منظور فخرفروشی و برتری‏‌جویی فراگرفته‏ بود. هر دانشمندی به دیدار او می‏‌رفت ، از علوم گوناگون از وی سؤال می‏‌كرد تا طرف‏ به عجز خود در مقابل وی اقرار كند.
یحیی 21 ساله بود كه به مقام قضاوت رسید. بزرگان‏ «بصره‏» او را مورد استهزاء قرار دادند و خواستند او را آزمایش كنند. به این منظور از وی پرسیدند: سن‏ قاضی چقدر باید باشد؟ گفت به اندازه سن ‏«عتاب‌بن اسید» كه پیغمبر (ص) بعد از فتح مكه ، او را به‏ اداره امور مكه منصوب كرد. یحیی در روزهای اول قضاوت ، شاهد نمی‏‌پذیرفت تا اینكه قضاوت مختل شد. وی حق فقرا را پایمال می‏‌كرد تا اینكه فقرا جمع شدند و حق خودشان را مطالبه‏ كردند. در جواب گفت: آیا مأمون چیزی پیش من گذاشته كه شما مطالبه می‏‌كنید؟ او به حرف‏ آنها گوش نداد و دستور بازداشت آنان را صادر كرد.

دلایل طراحی چنین مناظره‌ای از سوی عباسیان
بعد از آن كه مأمون ، دخترش ام‌الفضل را به تزویج حضرت جواد‌ (ع) در آورد، در نظر داشت مجلس جشنی تشكیل دهد. ولی انتشار این خبر میان بنی‌عباس انفجاری به وجود آورد. بنی‌عباس اجتماع كردند و با لحن اعتراض‏‌آمیزی به‏ مأمون گفتند: این چه برنامه‏‌ایست؟! اكنون كه علی‌بن‌موسی از دنیا رفته و خلافت به عباسیان رسیده ، باز می‏خواهی‏ خلافت را به آل علی برگردانی؟! بدان كه ما نخواهیم گذاشت! آیا عداوت‌های چند ساله بین ما را فراموش كرده‏‌ای؟! به همین دلیل بنی‌عباس برای تحقیر شیعیان ، مناظره‌ای را میان امام جواد‌ (ع) و یحیی‌بن اكثم ترتیب دادند تا به قول خودشان برتری علمی خود را بر شیعیان اثبات كنند. ولی زهی خیال باطل! چرا كه «وَمَكَرُواْ وَمَكَرَ اللّهُ وَاللّهُ خَیْرُ الْمَاكِرِینَ».

گزارشی از مناظره امام جواد (ع) با یحیی‌ین اكثم
یحیی‌بن اكثم با جماعت بسیاری نزد آن حضرت و مأمون آمد و گفت: ای پسر رسول خدا! نظر شما درباره روایتی كه [در مدارك اهل سنت] نقل شده است كه «خداوند جبرئیل را فرستاد تا از پیامبر (ص) بخواهد كه از ابابكر سؤال كند: آیا او از خداوند راضی هست یا نه؟ با این كه خداوند از او راضی می‏باشد» چیست؟ امام جواد (ع) فرمود: من منكر فضیلت ابابكر نیستم. ولی بر ناقل این سطور لازم است كه طبق دستور پیامبر (ص) عمل كند. پیامبر اكرم (ص) در حجة‌الوداع فرمود: «بعد از من جاعلان حدیث فراوان می‏‌شوند. لذا باید احادیث را بر قرآن و احادیث عرضه كنید؛ هر حدیثی كه موافق قرآن و سنت من باشد به آن عمل كنید و اگر مخالف آن دو بود، بدان عمل نشود.» این خبر موافق با قرآن نیست. زیرا خداوند می‏‌فرماید: «وَلَقَدْ خَلَقْنَا الاِْنْسانَ وَنَعْلَمُ ما تُوَسْوِسُ بِهِ نَفْسَهُ وَنَحْنُ اَقْرَبُ اِلَیهِ مِنْ حَبْلِ الْوَریدِ؛ ما انسان را آفریدیم و وسوسه‌‏های نفس او را می‏دانیم و ما از رگ قلبش به او نزدیك تریم» آنگاه چگونه می‏شود خداوند از رضایت و غضب ابابكر نسبت به خود بی‌خبر باشد تا نیاز به سؤال داشته باشد؟ این عقلاً محال است.
یحیی گفت: روایت شده كه ابابكر و عمر در زمین مانند جبرئیل و میكائیل در آسمان هستند؟ امام (ع) فرمود: در این حدیث هم باید دقت كرد. چرا كه آن دو فرشته از فرشتگان مقرب بوده و لحظه‏‌ای از طاعت خدا جدا نشدند و هرگز خدا را معصیت نكردند. حال آنكه آن دو مشرك بودند ، بعد مسلمان شدند و اكثر عمر خود را در شرك به سر بردند. پس چگونه می‏‌توانند همسان جبرئیل و میكائیل باشند؟
یحیی گفت: در روایات آمده كه آن دو (ابابكر و عمر) ، پیرمردان اهل بهشتند. در این زمینه چه می‏‌گویی؟ امام (ع) فرمود: این نیز محال است! چون بهشتی‏ان همه جوانند و در آن جا پیرمردی وجود ندارد. این روایت را بنی‌امیه در مقابله با آن روایتی كه می‏گوید: «حسن و حسین آقای جوانان بهشتی‌اند» ساختند.
یحیی گفت: نقل شده كه عمربن خطاب چراغ اهل بهشت است. امام فرمود: این هم محال است. چرا كه در بهشت فرشتگان مقرّب ، پیامبران ، آدم و محمد (ص) حضور دارند. چگونه بهشت با نور آن‏ها روشن نشده كه نیاز به نور عمر باشد؟
یحیی گفت: نقل شده كه پیامبر (ص) فرمود: اگر من مبعوث نمی‏‌شدم ، «عمربن خطاب» به جای من مبعوث می‏‌شد! حضرت فرمود: قرآن راست‌گوتر از این حدیث است. آنجا كه می‏‌فرماید: «وَاِذْ اَخَذْنا مِنَ النَّبیینَ میثاقَهُمْ وَمِنْكَ وَمِنْ نُوحٍ وَاِبْراهیمَ وَمُوسی وَعیسی ابْنِ مَرْیمَ وَاَخَذْنا مِنْهُمْ میثاقا غَلیظا؛ و هنگامی كه از پیامبران پیمان گرفتیم ، و از تو و از نوح و ابراهیم و موسی و عیسی‌بن مریم، و ما از همه آنان پیمان محكمی گرفتیم.» آن گاه چگونه پیمان خداوند عوض می‏‌شود؟ از این گذشته ، پیامبران به اندازه پلك‌زدنی مشرك نشدند. چگونه كسی به رسالت مبعوث می‏‌شود در حالی كه اكثر عمر خود را در شرك به سر برده است؟
یحیی گفت: در روایت آمده كه پیغمبر (ص) فرمود: اگر عذاب نازل شود ، جز عمَر كسی از آن رهایی نمی‏‌یابد. حضرت فرمود: این هم محال است. چرا كه خداوند می‏فرماید: «وَمَا كَانَ اللّهُ لِیُعَذِّبَهُمْ وَأَنتَ فِیهِمْ وَمَا كَانَ اللّهُ مُعَذِّبَهُمْ وَهُمْ یَسْتَغْفِرُونَ؛ خداوند تا تو (پیامبر) در میان آن‏ها باشی ، آن‏ها را عذاب نخواهد كرد و مادامی كه به درگاه خدا توبه و استغفار كنند ، [باز هم] آن‏ها را عذاب نخواهد كرد.» می‏‌بینید كه برای نزول عذاب دو مانع ذكر شده است و لا غیر: وجود مبارك پیامبر (ص) بین مردم و توبه و استغفار مردم.

پیامدهای پیروزی امام جواد (ع) بر یحیی‌بن اكثم در مناظره
انجام این مناظره‏‌ و پیروزی امام جواد علیه‏‌السلام چند پیامد مثبت داشت.
نخست این كه با توجه به اینكه امام جواد (ع) در خردسالی به امامت رسید ، عباسیان فكر می‏كردند ایشان از نظر علمی ناتوان است و از این رو با ترتیب چنین مناظراتی سعی می‏‌كردند شخصیت حضرت را تحقیر كنند. پیروزی امام (ع) در مناظره با پاسخ‏‌های قاطع و روشنگر ، هرگونه شك و تردید را درباره پیشوایی او و نیز اصل امامت از بین برد.
دوم این كه این مناظره ، خط بطلانی بر بسیاری از احادیث جعلی كشید. احادیثی كه به دستور حاكمان غاصب و برای تثبیت حكومت غصبی آنان توسط عده‏‌ای انسان خودفروخته جعل شده و موجب انحراف در امت اسلامی بود.

پی‌نوشت:
سلام. تولد حضرت امام جواد (ع) رو به همه شیعیان جهان تبریك می‌گم و امیدوارم همه ما ، مورد شفاعت حضرت قرار بگیریم. راستی من كه امسالم از اعتكاف جا موندم! امیدوارم شما این فیض بزرگ رو از دست ندین و منم از دعای خیر بی‌نصیب نگذارید. یا علی!

اللهم الرزقنی توفیق جهاد فی سبیلك ...
خدایا كمك كن تا انتقام سیلی حضرت زهرا (س) را بگیرم
[فقط همین]


طبقه بندی: كلام خدا،  ویژه، 
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 18 خرداد 1390 ساعت 10:56 بعد از ظهر توسط حیدر
وقتی میگن امشب می تونی هرآرزویی داری بگی ، بغض گلوم رو میگیره! وقتی یادت میندازن که یکی هست که صدات رو میشنوه و توی خلوت اشکات پا میذاره ، یکی كه نزدیک‌تر از اونیه که فکرش رو بکنی!
دستام خالیه! خودم لبریز گناه! اون میشنوه ... همیشه میشنوه ... بگو! بگو که چقدر بهش نیاز داری ... خوردی زمین ، خسته ای ، میخوای دستاتو بگیره و بلندت کنه! بگو ، هرچی تو دلته ... بریز بیرون ... فریاد بزن ... خودش گفته! اون قول داده!

پی‌نوشت 1:
لیلة الرغائب از بوستان‌های بزرگ رجب‌المرجب است ، رغائب جمع رغیبه است یعنی بخششی بزرگ و شب رغائب ، یعنی شب بخشش‌های بزرگ و آن ، «اولین شب جمعه ماه رجب» است. پیامبر گرامی اسلام (ص) فرمودند: «از آن شب غافل نشوید که فرشتگان آن را لیلة‌الرغائب نامیده‌اند! چرا که چون پاسی از شب گذشت ، هیچ فرشته‌ای نیست مگر اینکه در کنار کعبه آید و آنگاه خدای بزرگ نظر رحمت بر آنان اندازد و بفرماید: ای فرشتگانم! هر چه خواهید به شما عطا می‌نمایم. فرشتگان در پاسخ گویند: پروردگارا! از تو می‌خواهیم روزه‌داران این ماه را ببخشایی ، خدای بزرگ نیز در پاسخ می فرماید: بخشیدم.»

پی‌نوشت 2:
سلام. درهای رحمت خداوند باز شده و فردا ، می‌تونه شب سرنوشت‌سازی برای همه ما باشه. امیدوارم از دستش ندیم! راستی برای فرج امام زمان (عج) و رهایی تمام مظلومان جهان از شر ظالمان و دیكتاتورها (خصوصآ شیعیان بحرین) خیلی خیلی دعا كنید. التماس دعا!

اللهم الرزقنی توفیق جهاد فی سبیلك ...
خدایا كمك كن تا انتقام سیلی حضرت زهرا (س) را بگیرم
[فقط همین]


طبقه بندی: ویژه، 
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 15 خرداد 1390 ساعت 05:49 بعد از ظهر توسط حیدر

آقاى خامنه‌اى، نعمتى است كه خدا به ما داده و در بین متعهدان به اسلام و مبانى اسلامى، چون خورشید روشنى مىدهند. «حضرت امام روح‌الله الموسوی الخمینی (ره)»

سلام. به بهانه آغاز بیست و سومین سالروز آغاز رهبری و زعامت ولی امر مسلمین جهان حضرت آیت‌الله خامنه‌ای (حفظه‌الله) ، برخی جملات و تعابیر بنیانگذار انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) نسبت به ایشون رو براتون آماده كردم:
«من آقاى خامنه‌اى را بزرگ كردم (صحیفه نور، ج 15، ص 139). (او كسى است) كه آواى دعوتش به صلاح و سداد در گوش مسلمین جهان طنین‌انداز است (صحیفه نور، ج 15، ص 41)؛ متعهد و مبارز در خط مستقیم اسلام و عالم به دین سیاست. (صحیفه نور، ج 15، ص 179)»
«اینجانب كه از سال‌هاى قبل از انقلاب با (ایشان) ارتباط نزدیك داشته‌ام و همان ارتباط بحمدالله تعالى تاكنون باقى است ، (ایشان) را یكى از بازوهاى تواناى جمهورى اسلامى مى‌دانم و شما را چون برادرى كه آشنا به مسائل فقهى و متعهد به آن هستید و از مبانى فقهى مربوط به ولایت مطلقه فقیه جدآ جانب‌دارى مى‌كنید، مى‌دانم و در بین دوستان و متعهدان به اسلام و مبانى اسلامى، از جمله افراد نادرى (هستند) كه چون خورشید، روشنى (مى‌دهند). (صحیفه نور، ج 15، ص 173)
«شما اگر گمان كنید كه در تمام دنیا ، (در بین) رئیس‌جمهورها و سلاطین و امثال اینها ، (مى‌توانید) یك نفر را مثل آقاى خامنه‌اى پیدا كنید كه متعهد به اسلام باشد و خدمتگزار و بناى قلبى‌اش بر این باشد كه به این ملت خدمت كند ، پیدا نمى‌كنید. من ایشان را سال‌هاى طولانى مى‌شناسم و در آن زمانى كه اول نهضت بود ، ایشان وارد بود و به اطراف براى رساندن پیام‌ها تشریف مى‌بردند و بعد از این هم كه این انقلاب به اوج خودش رسید، ایشان همه‌جا حاضر واقعه بود تا آخر و حالا هم هست. (ایشان) یك نعمتى (است كه) خدا به ما داده. (صحیفه نور، ج 17، ص 170)
«ما در پیشگاه خداوند متعال و ولى بر حق او حضرت بقیةالله ارواحنا فداه افتخار مى‌كنیم به سربازانى در جبهه و در پشت جبهه كه شب‌ها را در محراب عبادت و روزها را در مجاهدت در راه حق تعالى به سر مى‌برند. من به شما خامنه‌اى عزیز تبریك مىگویم كه در جبهه‌هاى نبرد با لباس سربازى و در پشت جبهه با لباس روحانى به این ملت مظلوم خدمت نموده و از خداوند تعالى سلامت شما را براى ادامه خدمت به اسلام و مسلمین خواستارم (صحیفه نور، ج 15، ص 41) (و) ان‌شاءالله تعالى خداوند امثال جناب عالى را كه جز خدمت به اسلام نظرى ندارید ، در پناه خود حفظ فرماید. (صحیفه نور، ج 20، ص 171)


چشم من و امر ولی ، جان من و سیدعلی...

بعدالتحریر 1:
سلام بر رجب ، سلام بر روزها و روزه هایش! سلام بر ترنم «یا من ارجوه»اش! سلام بر مولودش ، سلام بر برگزیده شده در این ماه! «أین الرجبیون»؟ کجایند عارفان به عظمت آن؟! کجایند «مستغفرین بالاسحار»؟ امید که صدای «إغفرلنا و إرحمنا»ی تو را فرشتگان به آسمان ببرند! اگر باران چشمانت فرو ریخت ، کویر قلب ما را هم دعا کن ...!

بعدالتحریر 2:
توی خیابون ایستاده بودم کنار آبسردکن منتظر یکی از رفقا. یه راننده تاکسی با ریش پروفسوری و تیپ اسپرت اومد تا دستمال ماشونشو خیس کنه ، ازش پرسیدم: لیوانی ، چیزی داری؟ گفت: نه و رفت. چند دقیقه بعد برگشت و شروع کرد به وضو گرفتن و بی مقدمه گفت: «بگذار یه خاطره برات تعریف کنم! توی شلمچه محاصره شده بودیم. منم زخمی شده بوده (و به جای گلوله پشت گردنش اشاره کرد) و خیلی هم تشنه ام بود. گشتم چندتا کشمش از توی جیبم پیدا کردم و انداختم توی قمقمه و مقداری از ادرارم (!) رو هم بهش اضافه کردم و یکم خوردم. وقتی رسیدم به بیمارستان و ماوقع رو برای دکتر شرح دادم ، بهم گفت اگه این کارو نمی کردی ، حتمآ  تا حالا مرده بودی! چون توی ادرار ، مواد بدرد بخور زیادی برای بدن وجود داره! روز خوبی داشته باشی» و رفت ...!

اللهم الرزقنی توفیق جهاد فی سبیلك ...
خدایا كمك كن تا انتقام سیلی حضرت زهرا (س) را بگیرم
[فقط همین]


طبقه بندی: تصویر،  حضرت آقا،  ویژه، 
نوشته شده در تاریخ جمعه 13 خرداد 1390 ساعت 08:47 بعد از ظهر توسط حیدر
سلام. یه چیزی رو دلم سنگینی می‌كنه. اصلآ حس خوبی ندارم. نمی‌دونم به خاطر غروب جمعه است ، به خاطر ابری بودن هواست ، یا به خاطر تأخیر افتادن اون اتفاق بزرگ تو زندگیم كه 4 ماهه منتظرشم! البته شاید هم هر سه با هم! كسی چه می‌دونه؟! هرچی هست ، بدجوری حالم گرفتس ...

بعدالتحریر:
حلول ماه رجب رو تبریك عرض می‌كنم. تو این ماه شروع و ادامه جنگ حرامه و روزه گرفتن توی تمام روزهاش توصیه شده. روزهای گرم و طولانی كه فضیلت روزه رو چند برابر می‌كنه. منو هم از دعای خیرتون بی‌نصیب نگذارید. یا علی!

اللهم الرزقنی توفیق جهاد فی سبیلك ...
خدایا كمك كن تا انتقام سیلی حضرت زهرا (س) را بگیرم
[فقط همین]


طبقه بندی: دل نوشته، 
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 10 خرداد 1390 ساعت 11:27 بعد از ظهر توسط حیدر
«به ما چه مربوط است»

لقمه‌ای از دهان‌مان كم شد، خون دل خورده بعد جان دادیم
لقمـه‌ای در دهان تو سـم شد، ز تأسف سری تـكان دادیم
گریه كردی؛ فرات طغیان كرد، چشم حق از دو چشم تو بارید
جـامـه زر خـریـدمان تر شـد، فحـش تحـویل آسـمان دادیـم!
روی كردی به آسمان با اشك، تا امیدت به حضرت ماه است
خیره هستیم بر سفیر امید، ماهواره به هم نشان دادیم!
می بُرند اشقیای كرب‌وبلا، به جنون پا و دست و سرها را
دل امان نامه را چو امضا كرد، از تو بر عالمی امان دادیم
مـی‌كشی از نهـان دل گـاهی، ناله‌ای نه! غریو نه! آهی
مـا نداریـم از بـرای تو وقـت، گـوشمان را به بلبلان دادیم
نكـند قلبـمان خـطـر بكـند، شایـدم جیـب‌مـان ضـرر بـكند
در شعار و نه در عمل، گوییم، دستمان را به شیعیان دادیم
مردن تو به ما چه مربوط است؟ زنده‌ها بی‌اهمیت هستند
هر زمان وقت مرگ تو برسد، در غم و غصه تو جان دادیم!

شعر از دوست خوبم «پیمان طالبی»

اللهم الرزقنی توفیق جهاد فی سبیلك ...
خدایا كمك كن تا انتقام سیلی حضرت زهرا (س) را بگیرم
[فقط همین]


طبقه بندی: پاراچنار،  شعر، 
نوشته شده در تاریخ جمعه 6 خرداد 1390 ساعت 05:21 بعد از ظهر توسط حیدر

سالروز آزادسازی جنوب لبنان از لوث صهیونیست‌ها به دست رزمندگان مقاومت اسلامی (25/می/2011 - 05/خرداد/1389) گرامی باد. ان‌شاءالله بزودی شاهد آزادسازی بیت‌المقدس از دست اشرار اسرائیلی باشیم ...

پی‌نوشت:
سلام. با اینكه یكم دیره ، ولی ماهی رو هروقت از آب بگیری می‌میره!!!

بعدالتحریر:
به خاطر مشكلاتی كه برای سایت عاشورا پیش اومده ، تا اطلاع ثانوی قالب رو تعویض نمی‌كنم. یا علی!

اللهم الرزقنی توفیق جهاد فی سبیلك ...
خدایا كمك كن تا انتقام سیلی حضرت زهرا (س) را بگیرم
[فقط همین]


طبقه بندی: تصویر،  مقاومت اسلامی،  لبنان، 
نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 5 خرداد 1390 ساعت 10:28 قبل از ظهر توسط حیدر
سلام. قالب برای وبلاگ ، حكم لباس برای انسان رو داره. نه باید زود به زود عوضش كرد ، نه هر لباسی رو پوشید. تازه باید سنگین ، زیبا ، كم‌حجم و بروز هم باشه. از زمان شروع فعالیت این وبلاگ تا حالا ، حدود پنجم تا قالب تعویض كردم كه قالب فعلی (سبز رنگ) ، اولین قالب اختصاصی بود. قالب جدید هم مختص همین وبلاگ ساخته شده. یعنی قالب خام رو از سایت عاشورا گرفتم و خودم یكسری تغییرات روش اعمال كردم. ان‌شاءالله كه برازنده این وبلاگ باشد ...

پی‌نوشت:
اگه خدا بخواد شنبه (07 خرداد 1390) ساعت 15:00 ، قالب جدید رو رونمایی می‌كنم.

اللهم الرزقنی توفیق جهاد فی سبیلك ...
خدایا كمك كن تا انتقام سیلی حضرت زهرا (س) را بگیرم
[فقط همین]


طبقه بندی: عمومی،  ویژه، 
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 2 خرداد 1390 ساعت 08:15 بعد از ظهر توسط حیدر
در تهاجم مشترک شب گذشته‌ی ارتش و طالبان پاکستان و طالبان افغانستان به مواضع شیعیان پاراچنار، هشت تن از رزمنده‌گان مقاومت شهید و تعدادی نیز زخمی شدند.
به گزارش واحد خبر رسانی رزمنده‌گان مقاومت پاراچنار، عملیات متحد نظامیان و سازمان جاسوسی ارتش پاکستان موسوم به ISI و هم‌چنین طالبان این کشور و طالبان افغانستان، علیه شیعیان پاراچنار، به هیچ‌کدام از اهداف از پیش تعیین شده نرسید. این عملیات که از ابتدای شب گذشته در منطقه‌ی صده و برای اشغال روستای شیعه‌نشین بلوچ‌خیل آغاز شده بود، پس از شکست طرح دسیسه‌آمیز ارتش برای تصاحب مواضع استراتژیک شیعیان و تحویل آن به طالبان انجام شد که در خلال آن با وجود آن‌که رزمنده‌گان پاراچناری از هرگونه درگیری مسلحانه علیه نیروهای دولتی اعراض می‌کردند، ۸ تن از شیعیان به شهادت رسیده و چندین نفر نیز بر اثر انفجار گلوله‌های توپ و خم‌پاره‌ی ارتش و طالبان به شدت مجروح شدند.
این گزارش می‌افزاید که علی‌رغم شدت آتش دشمن علیه مواضع رزمنده‌گان جبهه‌ی حق، شیعیان، پای‌گاه و روستای مورد نظر را ترک نکرده و این تهاجمات تا صبح امروز ادامه داشت که مهاجمان با دیدن پای‌داری پاراچناری‌ها و از ترس اقدام متقابل از منطقه‌ی مورد نظر عقب کش‌یدند.
شایان ذكر است با توجه به عزم دشمن برای اشغال مناطقی از پاراچنار، نیروهای حزب‌اللهی و ولایی تحریک حسینی و مدرسه‌ی علمیه‌ی آیة‌الله العظمی خامنه‌ای پاراچنار، ضمن چشم‌پوشی از جریانات اخیر بین شیعیان منطقه و اقدامات منافقان برای اختلاف‌افکنی بین آنان، به اتفاق زعیم خود آیت‌الله سیدعابد حسینی در مدرسه‌ی علمیه‌ی جعفری حاضر شده و اتحاد خود را با اعضاء انجمن حسینیه برای مبارزه علیه دشمنان اهل بیت اعلام کردند.
ناگفته نماند، شیخ محمد نواز عرفانی که پیش از این ضمن سازش با طالبان، اعلام نموده بود صلح و امنیت را برای مردم پاراچنار به ارمغان آورده است، حدود یک ماه می‌باشد که از پاراچنار خارج شده و هیچ‌گونه خبری از احتمال بازگشت وی به منطقه وجود ندارد.

پی‌نوشت:
سلام. الحمدلله! خداروشكر. گاهی وقتا یادمون می‌ره كه «فإن حزب‌الله هم الغالبون». یا علی!

اللهم الرزقنی توفیق جهاد فی سبیلك ...
خدایا كمك كن تا انتقام سیلی حضرت زهرا (س) را بگیرم
[فقط همین]


طبقه بندی: پاراچنار، 
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 1 خرداد 1390 ساعت 09:07 بعد از ظهر توسط حیدر
به گزارش واحد خبررسانی رزمنده‌گان مقاومت پاراچنار ، از ساعاتی پیش منطقه شیعه‌نشین «پاراچنار» از زمین و هوا مورد هجوم ارتش پاکستان و طالبان افغانستان و پاکستان قرار گرفت. پس از ماه‌ها اقدام غیرمحسوس ارتش پاکستان در حمایت از طالبان و سلفیون علیه شیعیان پاراچنار ، عصر امروز طالبان و این ارتش در یک عملیات مشترک به مواضع شیعیان در بلوچ‌خیل حمله کردند.
در ادامه‌ی درگیری‌های اخیر در مناطق گوناگون کورم ایجنسی ، ارتش پاکستان پس از نوسانات مختلف در اقدام علیه شیعیان ، این بار دست به اقدام عملی زده و پس از شکست در فریب شیعیان برای واگذاری مناطق آنان به نیروهای دولتی ، عصر امروز در حالی که رسمآ قوای طالبان را هم‌راهی می‌کردند با تمامی ادوات سبک و سنگین از یک جبهه‌ی مشترک و با یک فرماندهی واحد ، به مواضع شیعیان در منطقه‌ی صده و اطراف روستای بلوچ‌خیل حمله‌ور شدند.
از همین رو واحد خبررسانی رزمنده‌گان پاراچنار به عنوان عامل ارتباطی با دنیای خارج از محاصره‌ی این منطقه از کلیه‌ی آزاده‌گان جهان استمداد طلبیده و خواستار آن شده تا همه‌ی کسانی که برای‌شان مقدور بوده ضمن دعا برای ادامه‌ی مقاومت و پیروزی مردم مظلوم پاراچنار در مقابل کفر جهانی ، نسبت به افشاگری علیه دولت پاکستان و هم‌پیمانی آنان با طالبان و دشمنان اهل بیت اقدام عاجل به عمل بیاورند.برای رزمندگان مدافع پاراچنار دعا كنید!

اللهم الرزقنی توفیق جهاد فی سبیلك ...
خدایا كمك كن تا انتقام سیلی حضرت زهرا (س) را بگیرم
[فقط همین]


طبقه بندی: پاراچنار، 
درباره وبلاگ

بسیجی‌ام

به امید ظهور پنجره‌ام

و بازمانده‌ی نسل هزاره‌ی حنجره‌ام

هنوز عهد و مرامی که داشتم دارم

و جان نیمه تمامی که داشتم دارم

به همرهان که جفا می‌کنند می‌گویم

اگر چه گفته‌ام اکنون بلند می‌گویم

که تا به چشمه‌ی نور حیات روزنه‌ایست

تمام بود و نبودم فدای خامنه‌ایست ...

لوگوی حمایتینویسندگان
آخرین مطالب
دانش‌نامه مهدویت
آرشیو ماهانه
آرشیو موضوعی
دوستان هم‌راه
نظرسنجی
چقدر به صحت اخبار منتشر شده در رسانه‌های مخالف جمهوری اسلامی (بی‌بی‌سی و VOA و ...) اعتماد دارید؟
آمار سایت
بازدیدهای امروز: نفر
بازدیدهای دیروز: نفر
كل بازدیدها: نفر
بازدید این ماه: نفر
بازدید ماه قبل: نفر
تعداد نویسندگان: عدد
كل مطالب: عدد
آخرین بروز رسانی:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات